SGR ANVR
Flag-nl Flag-en
Text : A A A

Bel ons op 030 272 5335

banner
corners

Een selectie van onze accommodaties


Wellington, gelegen op de zuidelijke punt van het Noordeiland, is de hoofdstad van Nieuw-Zeeland. Het is beslist geen saaie regentenstad, maar wel de ongekroonde cultuurhoofdstad met tal van bars waar live muziek wordt gespeeld, theaters, orkesten en het nationale museum Te Papa. Dit museum is bekend doordat het alle facetten van het leven in Nieuw-Zeeland in beeld brengt, van auto’s gemaakt van roestig ijzer via oude radioprogramma’s tot historische sportgebeurtenissen. Zaken waarop elke Nieuwzeelander trots is.

 

In tegenstelling tot veel Europese hoofdsteden heeft het culturele leven in Wellington een heel eigen sfeer waarbij het bizarre en het sprookjesachtige een voorname rol spelen. Maar er zijn ook heel wat mensen bezig met serieuze kunst zoals een vriend van ons die de eerste viool speelt in het symfonieorkest. Let op de man met het rode krulhaar! De stad zelf met zijn vele houten huizen in terrasvorm, zijn steile heuvels, omgeven door de natuurlijke haven, heeft iets unieks, zeker voor wie gewend is aan huizen van steen.

 

Wellington is ook begin- en eindpunt van de veerschepen die de verbinding tussen het Noord- en het Zuideiland onderhouden.

 




457_kapitiisland7_s

Kapiti Nature Lodge

Price

NZ $ 352 - 402


Hosts

Amo & John


Where

Wellington


Kapiti Island Alive en Kapiti Nature Lodge is de naam van een van Nieuw-Zeelands belangrijkste natuurprojecten met een programma van wandelingen en trektochten in de bossen en langs de kust en verblijf in eenvoudige, maar comfortabele cottages en cabins midden in de natuur. U kunt er van alles ondernemen of in alle rust relaxen.




505_booklovers1_s

Booklovers B&B

Price

NZ $ 215 - 300


Hosts

Jane Tolerton


Where

Wellington


Booklovers B&B is een met smaak gerestaureerde, elegant ogende Victoriaanse villa in Nieuw-Zeelands hoofdstad Wellington, eigendom van en bewoond door de schrijfster Jane Tolerton.








Klik hier om Wellington op Google Maps te bekijken

FAIL (the browser should render some flash content, not this).
( klik op de foto’s om ze te vergroten )


924_busy_beach2_s925_wellington_activism_s

( klik op de foto’s om ze te vergroten )

U kunt deze pagina Printen |

Neem contact met mij op

Uw telefoonnummer

TravelEssence

  • Oudegracht 366,
  • 3511PP Utrecht (Nederland)
  • look@travelessence.nl
  • Phone +31(0)30 272 5335
  • Fax: +31(0)84 225 8065