
"Even een berichtje uit NZ. Het is geweldig!! Wat een mooi, fantastisch land. Overweldigende natuur, erg aardige mensen..."
Price
NZ$ 295 p/n p/r
Hosts
Lorraine & Bill Muir
Where
Coromandel
Sleep
Queen beds
Eat
Self - catering and B&B
Green
Water recycling
Kuaotunu Bay Lodge is een elegante lodge met uitzicht op de Kuaotunu Baai op het schiereiland Coromandel op een terrein van 4 ha met bomen, struikgewas en weilanden. Het gebouw dateert van 2000 en wij bieden stijlvolle accommodatie waarvan onze gasten in alle rust en privacy kunnen genieten. In de omgeving – wij wonen op slechts 20 minuten van Whitianga - vindt u stille stranden waar u niet zelden de enige bezoeker bent. Toch hoeft u niet ver te rijden voor een bezoek aan het schitterende Cathedral Cove of voor een duik in de warme bronnen op Hot Water Beach (wij zorgen voor gereedschap om uw eigen bad te graven!). Het is 3 uur rijden naar het vliegveld van Auckland; daarmee is onze lodge een ideale plek om uit te rusten na een lange vlucht of bij te komen alvorens u naar huis terugvliegt.
De lodge ligt op een verhoging met uitzicht op het strand en met mooie vergezichten op het schiereiland en eilanden voor de kust. Het strand is veilig voor zwemmers. Het dorp Coromandel ligt op 29 kilometer afstand, Whitianga op 18 kilometer. Met een verblijf van 2 tot 3 dagen hebt u volop gelegenheid om te genieten van alles wat het schiereiland te bieden heeft.
De lodge telt 3 smaakvol ingerichte gastenkamers, alle met uitzicht op zee: 2 2-persoonskamers met eigen badkamer en 1 2-persoonskamer met 2 1-persoonsbedden en eigen badkamer. Alle kamers hebben een eigen balkon met tafels en stoelen. Wij beschikken tevens over een studio voor zelfverzorging. In de studio vindt u een 2-persoonsbed, eigen badkamer, keuken en zithoek en een eigen balkon met uitzicht op het strand.
Zowel in Coromandel als in Whitianga vindt u een ruim aanbod aan restaurants. Er is ook een restaurant bij de plaatselijke golfclub, waar u heerlijk kunt eten. Wij hebben geen restaurant in de onmiddellijke omgeving van de lodge, maar u kunt desgewenst zelf een afhaalmaaltijd meebrengen waarvan u dan ’s avonds met een goed glas wijn op uw veranda kunt genieten. Wij zorgen in zo’n geval voor borden, bestek en sfeer!
Wij zijn Bill en Lorraine Muir, echte Nieuwzeelanders. Bill heeft altijd als boer gewerkt en Lorraine als verpleegkundige. We hebben 2 volwassen kinderen en 3 kleinkinderen die allemaal in Nieuw-Zeeland wonen.
Wij beseffen dat het toerisme een zekere druk legt op het milieu. Daarom hechten wij veel waarde aan duurzaamheid en volgen de richtlijnen die het Toerismebureau van Coromandel op dat gebied heeft opgesteld. Ons water is tweemaal gefilterd regenwater en geschikt als drinkwater. Ons afvalwater wordt driemaal gefilterd en vervolgens teruggepompt naar de inheemse bomen die we hebben aangeplant. Voor de verwarming van het water en de vloerverwarming gebruiken we geen elektriciteit, maar een kachel die we stoken met droog hout van ons eigen terrein. Al onze schoonmaakmiddelen zijn afbreekbaar en we recyclen en composteren ons afval.
Reiservaringen